Mistr výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobě? Jste technicky zdatný a máte praxi ideálně ve strojařině? Jste komunikativní a organizačně schopný? Pak jste ten pravý kandidát pro nás!

Náplň práce

  • Vedení lidí na linkách
  • Školení, koordinace operátorů
  • podílení se na optimalizaci pracovišť, procesů a výrobních postupů
  • hodnocení podřízených zaměstnanců, vedení docházkového systému
  • plnění nastavených cílů

Požadujeme

  • SŠ strojního směru – vítána
  • Zkušenosti na obdobné pozici na lince v oblasti automotive
  • Znalost principů kvality a LEAN
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní, stabilní společnosti
  • atraktivní mzdové podmínky včetně motivačního osobního ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištěnÍ

Lokalita: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3496996   Datum zveřejnění: 21.9.2018