Supervizor výroby – automotive – plasty (od 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je automotive prostředí, ve kterém se cítíte jako ryba ve vodě?
Poradíte si s vedením výroby plastových dílů?
Domluvíte se anglicky a chcete jazyk pravidelně využívat?
3x „ano“? Napište a pošlete mi Váš životopis.
Mezinárodní plastikářská společnost, posiluje tým a hledá člověka na pozici:
VEDOUCÍ VÝROBY – AUTOMOTIVE – PLASTY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za plynulý chod výroby
  • Organizace práce a dodržení plánu výroby
  • Kontrola KPI
  • Vymýšlí a aplikuje zlepšovací procesy ve výrobě
  • Spolupráce s technologií a kvalitou

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici ve výrobě
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Týmového ducha, přirozenou autoritu a energickou osobnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Odpočinek ve formě 25 dnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Roční prémie a bonusy ve formě 13. a 14. mzdy
  • Moderní a čisté pracovní prostředí
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3497474   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 60.000,- Kč