Specialista kvality -měření 3D (OD 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Rychnov nad Kněžnou, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk, který má rád přesnost a vyžívá se v měření?
Umíte pracovat na 3D měřícím rameni Romer Absolute Arm a máte praxi z automotive průmyslu?
Baví Vás vyhodnocovat výsledky, orientujete se ve výkresech a je pro Vás komunikace se zákazníkem to pravé?
Pak jste to vy, koho hledáme!
Mezinárodní lídr ve vývoji interiérových dílů pro automotive průmysl, který sídlí v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad posilu na pozici:
SPECIALISTA KVALITY – MĚŘENÍ 3D

Náplň práce

  • Proměřování forem a výrobků
  • Zpracování protokolů pro zákazníky
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Měření dílů i pomocí běžných měřidel
  • Vyhodnocení výsledků měření

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání v technickém zaměření
  • Praxi se 3D měřením – ideálně v automotive
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Uživatelskou znalost MS Office a SAP uvítáme
  • Bystré oko, pečlivost, komunikativnost a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • Náborový příspěvek
  • Týden dovolené navíc
  • Finanční bonusy – 13. a 14. mzda
  • Závodní stravování
  • Relax ve formě masáží

  • Místo výkonu práce: okres Rychnov nad Kněžnou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3497476   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 30.000,- Kč