Obchodní zástupce Horeca - pouze akvizice

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste obchodník tělem i duší? Máte bohaté zkušenosti s akvizicemi? Máte praxi alespoň 2 roky s přímým prodejem v oblasti Horeca? Rádi cestujete?

Pak hledáme právě Vás!

Potravinářská společnost hledá novou posilu na pracovní pozici:

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE HoReCa - POUZE AKVIZICE

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o svěřený region
  • navrhování obchodních strategií
  • uzavírání smluv se zákazníky
  • monitoring trhu a konkurenceschopnosti
  • plnění nastavených cílů

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi v přímém prodeji v oblasti horeca
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • dravého člověka s tahem na branku

Nabízíme

  • smlouvu na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • firemní automobil i pro soukromé účely
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

  • péče o svěřený region: Královehradecký kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3500876   Datum zveřejnění: 1.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 50.000,- Kč