Mig svářeč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 24.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vlastníte platný svářečský průkaz MIG? Máte aspoň základní zkušenosti se svařováním nerezu? Chcete pracovat ve společnosti s budoucností?

Pokud ano, neváhejte a zašlete nám Váš životopis, nebo nás přímo kontaktujte!

Významná strojní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

MIG SVÁŘEČ (20.-24.000 Kč)

Náplň práce

  • Svařování tenkých materiálů metou MIG
  • Vizuální kontrola svárů a měření
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti se svařováním nerezu
  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Možnost seberealizace a karierního růstu
  • Různé vzdělávací kurzy
  • Sick days
  • Dovolená navíc

  • Místo výkonu práce: Třebíč

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3501523   Datum zveřejnění: 1.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 24.000,- Kč