Specialista automatizace - flexibilní pracovní doba

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Termín nástupu: 01.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi nadšenec do technologie a baví Tě vymýšlení technických řešení? Máš zkušenosti s automatickými skladovacími systémy, komunikuješ anglicky a víš, co si představit pod pojmem PLC? Neváhej a pošli nám své CV v češtině a angličtině. Nabízíme Ti možnost stát se součástí týmu inženýringu v mezinárodní rakouské společnosti na pozici Specialista automatizace – flexibilní pracovní doba

Náplň práce

  • Tvorba technických řešení pro automatické a skladovací systémy, roboty ve výrobě
  • Ovládání a servisování robotů – práce v kanceláři i ve skladu
  • Spolupodílení se na zajímavých projektech s celosvětovou působností
  • Plánování údržby zařízení, objednávání dílů
  • Spolupráce napříč odděleními
  • Podpora výroby a technického týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru (ideálně mechatronika, elektrotechnika, strojírenství)
  • Znalost automatizačních systémů a výroby
  • Zkušenosti se systémy od TGW, Klug, Witron, Kardex výhodou, ne podmínkou
  • Vyhláška 50/1978 sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 5, 6 výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně ročních odměn
  • Možnost podílet se na mezinárodních projektech
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy v pracovní době zdarma
  • Neformální pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vstupenky na kulturní a sportovní akce

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Plzeň

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3502548   Datum zveřejnění: 30.9.2018