Junior HR konzultant (25 - 40 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví te práce s lidmi, ale nevíš, kde své dovednosti vypilovat? Nevadí, že nemáš žádné zkušenosti, vezmeme si tě pod křídlo a vše naučíme. :) Chceš se dostat do podsvětí IT recruitmentu a vidět, jak pracují ti nejlepší z nejlepších? Těším se na tvoje CV. :)

Náplň práce

  • Vyhledávání kandidátů v oblasti IT - všechno tě rádi naučíme
  • Práce s databázemi a sociálními sítěmi - to zvládneš levou zadní
  • Screening a zpracování životopisů
  • Vedení pohovorů s kandidáty
  • Tvorba a správa inzerátů
  • Účast na pohovorech ve firmách
  • Administrativní činnost

Požadujeme

  • Silné komunikační schopnosti
  • Úsměv na tváři :)
  • Zkušenosti s personalistikou, IT nebo obchodem JE VELKÉ PLUS :)
  • Anglický jazyk alespoň na základní úrovni - máme príma bájo lektora :)
  • Dobrou znalost práce na PC
  • Flexibilita a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení (fix + odměny)
  • Motivační soutěže a možnosti profesního růstu
  • Benefity (sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Mňamku za první úspěšný placement
  • Prima partu lidí - lepší partu hic bys těžko pohledal/a

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
602 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3502836   Datum zveřejnění: 1.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 40.000,- Kč