Projektový manažer - strojírenství

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70.000,- Kč - 90.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Transfery výroby v oblasti přenosu zdrojů
* Sestavení projektového týmu a jeho podpora
* Vedení i více projektů na jednou
* Analýzy celého procesu
* Zlepšování jednotlivých metrik
* Realizace projketu
* Cestování ve výši cca 20%

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Týden dovolené navíc
* Flexibilní pracovní dobu
* Příspěvky na penzijní připojištění
* Příspěvky na stravování
* Cafeterie
* Odborný a profesní růst

* Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba a vývoj

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vzdělání ideálně technického směru
* Prokazatelnou praxi z pozice Projektový manažer v technickém odvětví
* Zkušenosti se strategickým nákupem, s koordinací či vedení týmu
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni
* Rozhodovací a analytické dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3503920  Datum zveřejnění: 1.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70.000,- Kč - 90.000,- Kč