Procesní inženýr (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Termín nástupu: 10.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici procesního inženýra? Jste technicky vzdělaná/ý a domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete být jedničkou ve svém oboru? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost na Vysočině hledá do svého týmu kolegu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR (35 - 45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Návrhy a optimalizace výrobních postupů
  • Zadávání zakázek do výroby a odlaďování
  • Zodpovědnost za svěřené projekty ve výrobě
  • Tvorba procesní výrobní dokumentace
  • Podílení se na konstrukčních návrzích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnické vzdělání
  • Praxi min. 3 roky ve výrobním procesu
  • Zkušenosti s programováním PLC
  • Znalost anglického/německého jazyka slovem i písmem
  • Přehled o současných technologiích ve výrobě
  • Komunikativnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

  • Zázemí v prosperující stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Odpovídající platové ohodnocení

  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3503923   Datum zveřejnění: 10.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 45.000,- Kč