Montážní pracovník elektro (20-25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pelhřimov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Termín nástupu: 20.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektro vzdělání a platnou vyhlášku č.50/1978 Sb.? Jste manuálně zručný a hledáte zaměstnání, kde získáte praxi v oboru? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis!

Významná výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK ELEKTRO (20-25.000 Kč)

Náplň práce

  • Kompletace elektro výrobků
  • Provádění kontrolní činnosti u hotových výrobků
  • Montáž ventilační a osvětlovací techniky
  • Práce v 1směnném provoze

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. min. §5
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Znalost slaboproudé techniky - VÝHODOU

Nabízíme

  • Dovolená navíc
  • Stravenky
  • Benefity pro volný čas
  • Příplatek za plnou docházku

  • Místo výkonu práce: Pelhřimovsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Jovanka Morkus
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3503924   Datum zveřejnění: 20.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 25.000,- Kč