PLC specialista – i pro absolventy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Termín nástupu: 02.12.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal jsi elektrotechnické vzdělání a máš alespoň krátkou praxi se systémy PLC?
Chceš se podílet na vzniku zajímavých projektů a denně využívat v práci anglický jazyk? Pak hledáme možná právě Tebe! Neváhej a pošli mi svůj životopis v českém a anglickém jazyce. Nadnárodní společnost se 17 pobočkami po celém světe hledá novou posilu do svého inovativního týmu na pozici PLC SPECIALITA – i PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

  • Zdokonalování automatizace ve výrobě
  • Programování PLC strojů v programu Simatic S5
  • Komunikace v angličtině
  • Vedení zajímavých projektů
  • Optimalizace stávajících procesů ve výrobě
  • Podílení se na údržbě PLC strojů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s programováním PLC- Simatic S5
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zájem a nadšení pro automatizaci

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně ročních odměn
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Závodní stravování

Místo výkonu práce: Plzeň-jih

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3504575   Datum zveřejnění: 5.11.2018