Konstruktér - strojní

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 34.000,- Kč - 38.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro úspěšnou strojírenskou společnost? Baví Vás konstrukce a domluvíte se anglicky nebo německy? Vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba?

Pak nás neváhejte kontaktovat!

Úspěšná strojírenská společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR - STROJNÍ (34 - 38.000,- Kč)

Náplň práce

  • Návrh produktů dle požadavků klienta
  • Provádění změn dle požadavků
  • Komunikace s dodavateli
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenost s 3D programy
  • Praxi alespoň 2 roky
  • Anglický nebo německý jazyk - komunikativní úroveň

Nabízíme

  • Zázemí stabilní úspěšné společnosti
  • Flexibilí pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc, 13. plat

  • Místo výkonu práce: 10 km severně od Brna

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3504584   Datum zveřejnění: 4.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   34.000,- Kč - 38.000,- Kč