Produktový manažer - mechatronik

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko, Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání v oboru Mechatronika a rád byste se v tomto oboru dále rozvíjel?
Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti vývoje?
Orientujete se v mechanice a elektru?
Bez problémů komunikujete anglicky a rád byste jazyk denně využíval?

Tak se chopte této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat pro významnou Brněnskou společnost jako PRODUKTOVÝ MANAŽER - MECHATRONIK!

Náplň práce

  • Řízení projektů, sledování dodržení stanovených cílů
  • Kontrola vývojového procesu
  • Tvorba technické dokumentace
  • Technická podpora při vývoji
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme

  • VŠ, obor: Mechatronika, Elektrotechnika
  • Orientaci v oblasti mechaniky a elektroniky
  • Znalost materiálů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní využití)
  • Komunikativní osobu a ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

  • 5týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní přip.
  • Stravování v rácmi společnosti
  • Cafeterie
  • Profesní rozvoj

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3504674   Datum zveřejnění: 1.10.2018