Elektrikář ve výrobě (25-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: 10.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu a máte vzdělání v oboru elektro? Jste manuálně zručný a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb §6? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Stabilní zaměstnavatel na Vysočině hledá pracovníka na pozici:

ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ (25 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zabezpečení plynulého chodu výrobních strojů
  • Analýza poruchy a její následné odstranění
  • Preventivní údržba elektrických částí
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • Práce na ranní a odpolední směny

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro slaboproud
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Praxi v oboru - výhodou
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Finanční bonusy
  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3505470   Datum zveřejnění: 10.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 30.000,- Kč