Inženýr zákaznické kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

8D report pro Tebe není překážka? Vyznáš se i v jiných nástrojích řízení kvality? Angličtinu máš v malíčku a nenechás se ničím odradit?

Neváhej a posílej svoje CV.

Nadnárodní výrobní společnost, která se zabývá elektrotechnickým průmyslem hledá do svého týmu parťáka nebo parťačku na pozici:

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Náplň práce

  • Řešení zákaznických reklamací pomocí nástrojů kvality
  • Komunikace se zákazníky
  • Návrhy nápravných opatření a jejich zavádění do výroby
  • Koordinace s ostatními odděleními napříč společností
  • Provádění zákaznických auditů

Požadujeme

  • Ukončená SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost nástrojů kvality (8D report, FMEA, SixSigma)
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Logické myšlení a dobré vyjednávací schopnosti
  • Silné zaměření na zákazníka

Nabízíme

  • Velmi dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí silné a stabilní společnosti
  • Sickday
  • Roční bonus
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka
Tel.: +420739291337
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3505971   Datum zveřejnění: 4.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 50.000,- Kč