Accountant for it company (cca 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Termín nástupu: 06.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal/a jste praxi na pozici účetní a baví Vás komunikace v anglickém jazyce? Rád/a byste se stal/a pravou rukou ředitele v ekonomické oblasti? Příprava plateb, zpracování daňových přiznání a dohled nad účetní závěrkou jsou činnosti, které Vás baví? Pak nám pošlete svůj životopis a staňte se důležitou součástí naší společnosti. Hledáme člověka na pozici ACCOUNTANT FOR IT COMPANY( cca 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení komplexního účetnictví společnosti
  • Zpracování účetních závěrek
  • Správa a účtování bankovních účtů
  • Kontrola uznatelnosti daňových výdajů a výnosů
  • Zpracování podkladů pro daňové přiznání
  • Spolupráce s bankami, úřady, daňovými poradci a auditory

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Komplexní znalost účetních procesů
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost DPH
  • MS Office, účetní systém POHODA výhodou

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy v pracovní době
  • Každoroční firemní teambuildingové akce

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

3.11.2018 (zbývá ještě 13 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Plzeň

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3506794   Datum zveřejnění: 3.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 45.000,- Kč