C++ VÝVOJÁŘ (60-95 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60.000,- Kč - 95.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Malá česká společnost s tradicí s velmi silným produktem, který je známý po celém světě. Vývoj neobvyklého průmyslového analytického SW nástroje. Velmi přátelský a soudržný kolektiv, který si spolu rád vyměňuje novinky z vývoje. Využití moderních přístupů standartu C++ 11 a 14, využití DevOps principu v každodenní praxi. 13. a 14. plat jako standart pro každého? Zní Vám to jako rajská hudba? Nám ano, a proto tu pracujeme! Hledáme prima kolegu či kolegyni - budeš to ty? :)

Náplň práce

  • Vývoj boží aplikace pro Windows
  • Vývoj online řídícího SW
  • Spolupráce s ostatními programátory
  • Psaní technické dokumentace

Požadujeme

  • Praxe v aplikačním vývoji
  • Dobrá znalost programování C++
  • Znalost Windows API prostředí a MFC výhodou
  • Alespoň základní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení a 13. a 14. plat
  • Příjemný kolektiv a neformální pracovní prostředí
  • Stravenky, penzijní připojištění
  • Firemní jazykové vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba a mnoho dalšího

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
602 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Mesárošová
Tel.: +420778705557
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3507041   Datum zveřejnění: 26.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   60.000,- Kč - 95.000,- Kč