Svářeč co2

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 07.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš mít volná odpoledne a práci ve stabilní České společnosti? Máš praxi jako svářeč? Tak nám pošli svůj životopis! Hledáme kolegu na pozici SVÁŘEČ CO2.

Náplň práce

  • svařování konstrukcí z kovových materiálů
  • svařování el. obloukem nebo plynovým svařovacím zařízením
  • čtení v technické dokumentaci
  • kontrola svařenců

Požadujeme

  • praxi ve svařování
  • svářečský certifikát pro metodu 135 podle EN ISO 9606-1
  • znalost svařování v ochranné atmosféře CO2

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • náborový příspěvek
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • bezúročné půjčky
  • zvýhodněné mobilní tarify

Místo výkonu práce: Prostějov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Edita Hrbáčková
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3507214   Datum zveřejnění: 3.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 35.000,- Kč