Project Manager - Supply Chain

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Řízení a podpora finálních obchodních procesů
* Zavádění, modernizace a integrace systémů, které podporují obchodní procesy organizace
* Zlepšování a udržování procesů
* Testování a upgrade systémů a procesů
* Účast na projektech od jejich založení až po finální fázi
* Spolupráce s dalšími odděleními v rácmi firmy (i s mezinárodním přesahem)
* Ověřování spokojenosti zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Flexibilní pracovní dobu
* 5týdnů dovolené
* Příspěvky na penzijní připojištění
* Velice moderní pracovní prostředí a přístup firmy
* Příspěvky na stravování
* Podporu při sportovních aktivitách
* Možnost absolvování jazykových a vzdělávacích kurzů

* Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost působící v elektrotechnickém odvětví

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického zaměření
* Praxi alespoň 5 let z pozice Projektový manažer
* Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
* Znalost Supply Chain/Logistiky/Plánování
* Umění pracovat s interním systémem (např. ERP, SAP, QAD)
* Umění vést projekty od A do Z
* Ochotu cestovat (maximálně do výše 25%)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3508090  Datum zveřejnění: 4.10.2018