Produktový IT manažer (40 - 52 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 52.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být součástí týmu, který je špičkou mezi českými dodavateli komunikačních sítí nové generace? Máte všeobecný přehled v oblasti datových sítí? Chcete se ve světe obchodu/výroby dostat na vyšší úroveň a podílet se i na zahraničních projektech? Pokud ano, těším se na vaše CV - i na ta z řad šikovných absolventů.:)

Náplň práce

  • Návrhy a projektové nabídky pro zákazníky
  • Řešení požadavků a jejich prioritizace
  • Produktová a pre-sales podpora
  • Spolupráce s vývojáři a analytiky
  • Prezentace produktů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti IT/elektro/komunikace
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativní anglický jazyk - časem můžeš i prezentovat pro zahraniční zákazníky :)
  • Přehled v oblasti datových sítí
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pracovní flexibilita - zahraniční cesty 1-2x v měsíci
  • Technické znalosti z radiových sítí - VÝHODA :)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Osobní rozvoj, stravenky

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Mesárošová
Tel.: +420778705557
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3508654   Datum zveřejnění: 5.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 52.000,- Kč