Technický pracovník marketingu (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Výrobní prostředí vám není cizí a v marketingu jste jako ryba ve vodě? Jste kreativní a komunikujete rád/a se zákazníky? Uvítáte také občasné zahraniční služební cesty? Výborně! Hledáme přesně vás!

Tradiční strojírenská společnost hledá nováčky do svého týmu na pozici

TECHNICKÝ PRACOVNÍK MARKETINGU (35-45.000 Kč).

Náplň práce

  • podpora zavádění nových produktů na trh
  • vytváření strategií, inovací a nových projektů
  • spolupráce s výrobou, konstrukcí, obchodem
  • pravidelné monitorování trhu a konkurence
  • externí spolupráce se zákazníky a partnery

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství, marketing)
  • základní technickou orientaci a znalosti
  • min. mírně pokročilou úroveň angličtiny
  • proaktivní přístup, nové nápady, kreativitu
  • zájem a ochotu cestovat služebně (i zahraničí)

Nabízíme

  • různorodou a kreativní pracovní činnost
  • flexibilitu a vysokou míru seberealizace
  • minimálně pět týdnů dovolené
  • stravování ve firmě včetně občerstvení
  • firemní společensko-kulturní akce

  • místo výkonu práce: Žďársko a okolí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3508750   Datum zveřejnění: 18.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 45.000,- Kč