Technolog pro obrábění

  • Místo práce: Vysočina Dolní Hrachovice spol. S R.o., Dolní Hrachovice, Jihočeský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti ze strojírenského prostředí?
Ovládáte programování CNC strojů a máte znalost technologie obrábění?
Čtení technologické dokumentace v angličtině Vám nedělá problémy?
Chcete mít flexibilní pracovní dobu, 13. plat, týden dovolené navíc a další benefity?

Pak jste pro nás ten správný člověk! Změňte svůj profesní život, zašlete mi životopis a začněte pracovat jako TECHNOLOG PRO OBRÁBĚNÍ!

Náplň práce

  • Náběhy nových výrob
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zlepšování robotizace a automatizace technologií
  • Podpora výroby, objednávání přípravků a nářadí
  • Tvorba dokumentace
  • Přepracování programů pro stroje na obrábění

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ve strojírenském odvětví
  • Umět programovat CNC stroje
  • Znát technologii obrábění
  • Praxi z obdobné pozice a ve strojírenském prostředí
  • Základní znalost anglického jazyka (pro čtení dokumentace)

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Dotované stravování v rámci společnosti
  • Cafeterie

Místo výkonu práce: Telč

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka
Tel.: +420739291337
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3509510   Datum zveřejnění: 12.10.2018