Produktový specialista (40-80.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 80.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v technické oblasti a nebojíte se poradit zákazníkům, který produkt je pro ně ten pravý? Rád byste pracoval pro perspektivní společnost, kde si cení Vaší práce? Pokud ano, zašlete Váš životopis na pozici:

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (40-80.000 Kč)

Náplň práce

  • Technická podpora servisnímu týmu a jeho koordinace
  • Plánování a organizace servisních výjezdů
  • Technická podpora stávajícím zákazníkům
  • Výjezdy k zákazníkům
  • Zajištění bezproblémového chodu zakázek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologií v oblasti strojírenství, nebo elektro
  • Anglický/Německý jazyk - středně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Příplatky, prémie
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Simona Hradilová
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3509512   Datum zveřejnění: 24.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 80.000,- Kč