Inženýr dodavatelské kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hovoříte anglickým jazykem a máte zkušenosti v oblasti dodavatelské kvality? Pak hledáme právě Vás!

Stabilní výrobní společnost pohybující se na trhu výroby pro automobilový průmysl hledá nového pracovníka na pozici:

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za realizaci a hodnocení auditů u dodavatelů
  • Vyřizování a vyhodnocování dodavatelských reklamací
  • Řízení kvality dodavatelů, řešení zjištěných problémů
  • Zlepšování procesů v oblasti kvality
  • Implementace nových nástrojů kvality
  • Školení zaměstnanců v oblasti kvality

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxe ve výrobní společnosti – automotive výhodou
  • Zkušenosti s řeším několika projektů najednou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost nástrojů kvality, ISO 16949
  • Zkušenost s audity nebo certifikací dodavatelů - výhodou
  • Komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Jídelnu s možností venkovního posezení
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Věrnostní bonus pro zaměstnance
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3510480   Datum zveřejnění: 10.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 45.000,- Kč