Manažer skladu s NJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pohybujete se v logistice či skladování a být šéfem je pro vás maximálně přirozené? Chcete pracovat v čistém, příjemném prostředí a využívat německý jazyk? Představte se nám a zašlete nám váš životopis!

Nadnárodní společnost na Břeclavsku příjme lídra do týmu na pozici:

MANAŽER SKLADU S NJ

Náplň práce

  • řízení týmu, jejich hodnocení, motivace, vedení docházky
  • vyřizování logistických reklamací, dodacích listů a dalších dokumentů, komunikace se zákazníky
  • evidence obalových kont zákazníků
  • řešení skladových prostor - uskladnění materiálů, obalů, apod.
  • denní komunikace v německém jazyce se zahraniční centrálou
  • zodpovědnost za celní problematiku

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením týmu - podmínkou!
  • pokročilou znalost NJ (komunikace s centrálou)
  • praxi ve skladě či na obdobné pozici výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • důslednost, zodpovědnost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • parkování před budovou
  • jazykové + profesní vzdělávání
  • čisté - zdraví nezávadné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Břeclavsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3510721   Datum zveřejnění: 8.10.2018