Výrobní plánovač s angličtinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nadnárodní výrobní společnost obsazuje pozici VÝROBNÍ PLÁNOVAČ s ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • Plánování výroby s ohledem na zásoby, chybějící materiál a požadavky zákazníků
  • Zpracování týdenních výrobních plánů pro výrobní linky
  • Optimalizace procesu plánování
  • Zodpovědnost za včasné naplánování plnění zakázek
  • Stanování priorit a kontrola spolehlivosti plnění
  • Zpracování statistik a analýz výroby

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z obdobné pozice
  • Velmi dobrou znalost MS Excel
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Samostatnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Moderní pracovní prostředí
  • HPP na dobu neurčitou
  • Příspěvky na rekreaci, kulturní, vzdělávací a sportovní aktivity
  • Placené volno dle odpracovaných let
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Pracoviště na Chomutovsku

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3510906   Datum zveřejnění: 13.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč