Chemik - absolvent

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 25.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte chemické vzdělání? Hledáte perspektivní práci, kde byste mohli odstartovat svoji kariéru a vypracovat se na vyšší pozici v rámci firmy? Chcete pracovat pro společnost s dlouholetou tradicí v oblasti chemie?

Ano? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Chemická společnost se silným postavením na trhu rozšiřuje svoji výrobu a hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

CHEMIK - ABSOLVENT (OD 20 000 Kč)

Náplň práce

  • podílení se na plynulém chodu výroby
  • odběry vzorků, filtrace, sušení
  • manipulace se surovinami, výrobky i odpady
  • zásahy do výrobního procesu
  • kontrola kvality výrobků

Požadujeme

  • SOU/SŠ - chemické zaměření
  • zkušenost z chemické výroby VÝHODOU
  • ochotu pracovat na směny
  • zodpovědný přístup k práci a samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • práci na HPP na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené, Multisport kartu
  • parkování u společnosti, možnost ubytování
  • dotované stravování, příspěvek na vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha-západ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3512460   Datum zveřejnění: 10.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 25.000,- Kč