Pracovník laboratoře - studentská pozice (20-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: 18.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ještě studuješ nebo jsi vystudoval VŠ se zaměřením na elektrotechniku? Chceš začít pracovat ve zkušební laboratoři, kde tě proškolí, budeš se podílet na vývoji a zajistí ti v budoucnu místo vedoucího? Zašli nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnosti hledá kolegu na pozici:

PRACOVNÍK LABORATOŘE - STUDENTSKÁ POZICE (20-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Kompletní zaškolení od vedoucího laboratoře
  • Testování materiálu
  • Podílení se na vývoji zkušebních postupů
  • Provádění zkoušek podle interních postupů

Požadujeme

  • Studenta nebo absolventa VŠ v oboru elektrotechniky
  • Zkušenost s testováním výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Chuť učit se a možnost pracovat pár dní v týdnu

Nabízíme

  • Zajímavá práce v jednosměnném provozu
  • Osobní a profesní rozvoj
  • Práce ve společnosti se zakázkovou výrobou
  • Zkrácená pracovní doba

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3512465   Datum zveřejnění: 18.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 30.000,- Kč