Konstruktér – flexibilní pracovní doba (cca 40.000 KČ)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal/a jste vzdělání technického směru a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni?
Rád/a pracujete s výkresovou dokumentací a v CAD programech? Preferujete flexibilní pracovní dobu a pracoviště v centru Plzně? Pak nám ještě dnes zašlete svůj životopis! Z důvodu rozšíření týmu hledáme nového kolegu na pozici KONSTRUKTÉR – FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA (cca 40.000 KČ)

Náplň práce

  • Konstruování strojů a zařízení
  • Tvorba kusovníků
  • Komunikace v angličtině s mateřskou společností
  • Aktivní účast na přípravě zajímavých projektů
  • Spolupráce napříč odděleními

Požadujeme

  • SŠ/ VŠ strojírenského směru
  • Znalost konstrukčních programů AutoCAD, Inventor
  • Anglický jazyk – schopnost se dorozumět
  • Samostatnost a nadšení pro konstrukci

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní fond
  • Závodní stravování
  • Jazykové a firemní vzdělávání
  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Plzeň – centrum

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3512719   Datum zveřejnění: 14.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč