Elektrokonstruktér – flexibilní pracovní doba (cca 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.12.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal/a jste vzdělaní elektrotechnického směru a rád/a byste se podílel/a na vývoji a elektrokonstrukci strojů a zařízení? Máte alespoň základní zkušenosti s programováním systému Siemens S7? Tak neváhejte a ještě dnes mi pošlete svůj životopis! Z důvodu rozšíření týmu hledáme nového kolegu na pozici ELEKTROKONSTRUKTÉR – FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA (cca 40.000 KČ)

Náplň práce

  • Elektrokonstrukce a vývoj strojů ve spolupráci s mateřskou společností v zahraničí
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Provádění a případná optimalizace zařízení
  • Podílení se na projektech
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro – vhodné i pro absolventy
  • Znalost návrhu systému Siemens S7 včetně programování
  • Zodpovědnost a chuť se učit novým věcem
  • Loajalitu a samostatnost

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní fond
  • Závodní stravování
  • Jazykové a firemní vzdělávání
  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Místo výkonu práce: Plzeň – centrum

Další informace

Are you interested in this position? If so, send us your resume to e-mail address [email protected] are looking forward to meeting you!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

14.12.2018 (zbývá ještě 23 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3512924   Datum zveřejnění: 14.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč