Administrativní asistentka s němčinou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Labem, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíš dobře německy a chceš své znalosti uplatnit v praxi? Hledáš své první zaměstnání a máš vystudovaný ekonomický nebo technický obor? Pak neváhej a pošlí nám svoje CV!

Náplň práce

  • kontrola a potvrzení objednávek
  • denní komunikace s německým nadřízeným
  • zajištění administrativy pro nákupní oddělení
  • vyřízení reklamací a dodávek

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • znalost SAP výhodou
  • německý jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni
  • praxe v oboru nákupu výhodou

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • pravidelné cestování v rámci své náplně práce
  • týden dovolené navíc
  • možnost profesního růstu

  • lokalita: Ústí nad Labem

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3515060   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 30.000,- Kč