Projektový manažer s AJ - automotive (od 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi ve vedení projektů v automotive?
Umíte si zorganizovat práci a zajistit soulad mezi dodavatelem – výrobou a zákazníkem?
Baví Vás vyjednávání, organizace výroby a hledání řešení?
Mluvíte plynule anglicky a nemáte problém vést obchodní jednání?

Napište, máme pro Vás práci snů!

Česká výrobní společnost, sídlící v okrese Ústí nad Orlicí, hledá do svých řad posilu na pozici:
PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Zpracování nových zakázek od klientů
  • Příprava smluv k uzavření spolupráce
  • Vypracování projektové dokumentace pro výrobu
  • Koordinace prototypové výroby a následné předání do sériové výroby
  • Změnová jednání se zákazníky
  • Zodpovědnost za náklady a kvalitu výroby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na podobné pozici či v obchodě se zaměřením na výrobu
  • Dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
  • Orientaci v ISO normách a výrobních procesech
  • Aktivní osobnost, samostatnost, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • ŘP skupiny B k občasným služebním cestám

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s moderní výrobou
  • Auto i k soukromým účelům
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy a jiná školení
  • Přátelský kolektiv

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3517000   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč