Administrátor SW licencí Praha (30-38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 38.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Domluvíš se perfektně anglicky a německy a chceš se rozvíjet ve velké nadnárodní firmě? Nestíháte práci na plný úvazek a vyhovuje Vám zkrácená pracovní doba? Nebojíš se komunikovat a máte rádi dobře odvedenou práci?

Pak hledáme právě Tebe!

Úspěšná společnost s významným jménem na trhu hledá kolegu / kolegyni do týmu:

ADMINISTRÁTOR SW LICENCÍ Praha (30-38.000 Kč)

Náplň práce

  • práce se softwarovými licencemi
  • podpora pro zaměstnance ohledně SW a licencí
  • práce v interním systému
  • emailová a telefonická komunikace v anglickém a německém jazyce
  • zpracování objednávek
  • reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • MS Office Uživatelská znalost
  • písemný projev na výborné úrovni

Nabízíme

  • práci na plný či zkrácený úvazek
  • práci v nadnárodní moderní společnosti
  • kariérní postup
  • 1 týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování a sportovní akce
  • příspěvek na životní připojištění
  • možnost příležitostně pracovat z home office po zkušební době
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3517749   Datum zveřejnění: 24.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 38.000,- Kč