Seřizovač v lisovně (35-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Český Krumlov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci, ze které budete odcházet s čistou hlavou?
Nevadí Vám směnný provoz a máte vzdělání technického směru?

Mezinárodní firma v okolí Českého Krumlova hledá nového člena týmu na pozici

SEŘIZOVAČ V LISOVNĚ (35-40.000 Kč)

Náplň práce

• Seřizování a údržba hydraulických a excentrických lisů
• Seřízení kotoučové pily
• Seřízení a práce na ohraňovacím lisu
• Broušení úhlovou a pásovou bruskou
• Seřízení a práce s vrtačkou, pákovými nůžkami apod.
• Zápisy do dokumentace a SAP – zpětné hlášení

Požadujeme

• SOU/SŠ vzdělání (technického/strojírenského směru)
• znalost PC (SAP, Excel, Word)
• znalost čtení výkresové dokumentace
• oprávnění VZV
• přesné měření
• víceletá praxe výhodou

Nabízíme

• zázemí a jistotu mezinárodní společnosti
• zodpovědnou práci s možností dalšího karierního růstu
• příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na dojíždění

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3517750   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč