Technolog/programátor PLC

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste akční člověk, který se zajímá o automatizaci?
Máte zkušenosti s PLC programováním, s tvorbou technologické dokumentace a se strojním zařízením?
Hledáte stabilní zaměstnání s využitím anglického jazyka?

Pak se chopte této pracovní příležitosti a začněte pracovat v mezinárodní automotive společnosti jako TECHNOLOG/PROGRAMÁTOR PLC!

Náplň práce

  • Komunikace s dodavateli pro konkrétní specifikaci výrobního zařízení
  • Oživování strojů
  • Provádění školení operátorů
  • Tvorba technologické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, zaměření elektro či strojírenství
  • Znalost programování PLC (Siemens Simatic výhodou)
  • AJ na středně pokročilé úrovni slovem i písmem
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb,. §5
  • Samostatnou a komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Práce v moderním prostředí
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka
Tel.: +420739291337
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3517904   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč