Prodavač/-ka šperky Plzeň

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s prodejem a milujete luxusní šperky? Jste komunikativní? Rád/ráda pracujete s lidmi a hledáte novou pracovní výzvu?

Pak hledáme právě Vás!!!

Do značkové prodejny Swarovski v Plzni hledáme novou posilu do týmu na pracovní pozici:

PRODAVAČ/-KA ŠPERKY PLZEŇ

Náplň práce

  • práce s luxusními šperky dle firemních standardů
  • organizačně-administrativní řízení prodejny
  • zodpovědnost za chod prodejny, vizualizaci
  • individuální přístup a obsluha zákazníků
  • dosahování stanovených cílů a report vedení

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi v prodeji a s obsluhou zákazníků podmínkou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • odpovědnost, časovou flexibilitu a organizační schopnosti
  • komunikativní a vstřícný přístup k zákazníkům

Nabízíme

  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • příjemné a moderní pracoviště
  • zaškolení a návazná produktová školení
  • bonusy za prodej a plnění plánu
  • práci s luxusním zbožím renomované značky
  • zaměstnanecké slevy na produkty

  • místo výkonu práce: Plzeň – OC Olympia

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3518182   Datum zveřejnění: 18.10.2018