Technik přípravy výroby

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Teplice, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zájem podílet se na zajímavých projektech v automobilovém průmyslu? Jste silně orientovaný na výsledky a umíte si zorganizovat práci?

Do mezinárodní automotive společnosti hledáme pracovníka na pozici TECHNIK PŘÍPRAVY VÝROBY.

Náplň práce

  • Příprava projektu na základě zákaznických požadavků
  • Vytvoření kontrolních plánů výroby
  • Analýza rizik a vad a návrhy jejich řešení
  • Spolupráce napříč projektovým týmem
  • Komunikace se zákazníky a řešení reklamací

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • Technické vzdělání a schopnost číst technickou dokumentaci
  • Znalosti systémů řízení kvality (IATF 16949)
  • Znalosti nástrojů kvality (P-FMEA, PPAP, APQP)
  • Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Zázemí prosperující, moderní výrobní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení s ročními bonusy
  • Jazykové a profesné vzdělávání
  • Příspěvky na dopravu a na volný čas
  • Týden dovolené navíc

  • Lokalita: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Zuzana Hejkrlíková
Tel.: +420737429718
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3519076   Datum zveřejnění: 23.10.2018