Specialista plánování obalů s AJ (Od 27.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Trutnov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Rádi plánujete a organizujete? Pokud hledáte zajímavou práci plnou výzev, zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní výrobní společnost na Trutnovsku hledá do svého týmu kolegu na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ OBALŮ S AJ.

Náplň práce

  • Řízení toku vratných obalů
  • Sledování plánu výroby
  • Předávání obalových požadavků zákazníkovi
  • Zajištění vrácení obalů
  • Nastavování obalových předpisů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni, francouzský jazyk výhodou
  • Orientaci na obalových portálech
  • MS Office, SAP výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • 5 dní dovolené navíc
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na sport, zdraví a volnočasové aktivity
  • Jazykové kurzy
  • Závodní dotované stravování
  • Místo výkonu práce: okres Trutnov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3520004   Datum zveřejnění: 19.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27.000,- Kč - 32.000,- Kč