Specialista kvality s němčinou (30.-40.000 KČ)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zaměřený člověk, který dokáže číst výkresovou dokumentaci? Domluvíte se německy a máte zkušenosti s kontrolou kvality výrobků?
Pak nepřestávejte číst a pošlete nám svůj životopis. Úspěšná zahraniční společnost se sídlem na Domažlicku přijme do svých řad nového kolegu na pozici SPECIALISTA KVALITY S NĚMČINOU (30.-40.000 KČ)

Náplň práce

  • Kontrola výrobků dle výkresové dokumentace
  • Řešení reklamací od dodavatelů a zákazníků
  • Komunikace s mateřskou společností v německém jazyce
  • Tvorba interních auditů
  • Spolupráce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Středně pokročilou znalost německého jazyka
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Povědomí o metodách měření ve strojírenství výhodou
  • Ochotu pracovat na dvě směny – ranní a odpolední od pondělí do pátku

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost reálného profesního postupu
  • 13. mzdu, věrnostní bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Plně hrazené stravné
  • Kurz němčiny a další vzdělávací možnosti

Místo výkonu práce: Domažlicko

Další informace

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

19.11.2018 (zbývají ještě 3 dny)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Eva Ambrozková
Tel.: +420739236965
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3520007   Datum zveřejnění: 19.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč