Plánovač ve strojírenské společnosti (až 35.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš začít svou kariéru ve strojírenské společnosti jako Plánovač? Potřebuješ k tomu technické vzdělání a znalost výkresové dokumentace.

Pošli své CV a ostatní tě naučíme! Jako významný benefit pro tebe může být smlouva na dobu neurčitou a práce v centru Plzně!

Náplň práce

  • kapacitní plánování s ohledem na vytížení pracovišť, strojů a lidských zdrojů
  • vytváření krizových plánů
  • práce v systému, kde se vytvářejí a aktualizují kapacitní modely
  • normování pracovního času – koordinace práce z hlediska maximálního využití
  • úzká spolupráce s výrobou
  • reportování vedení společnosti ohledně stavu zakázek

Požadujeme

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
  • ochotu získat praxi v plánování výroby
  • znalost výkresové dokumentace
  • základy angličtiny, na které se může začít pracovat navštěvováním jazykových kurzů

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • flexibilní pracovní dobu
  • vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

  • pracoviště Plzeň - město

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3520010   Datum zveřejnění: 19.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč