Mechanik výrobních strojů (35 - 40.000)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nevadí Vám směnný provoz a máte vzdělání ve strojírenství? Chcete pracovat u mezinárodní společnosti působící v automotive? Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis!

Mezinárodní společnost vyrábějící díly pro výrobce automobilů jako BMW, AUDI, VW hledá nového člena na pozici:

MECHANIK VÝROBNÍCH STROJŮ (35 -40.000 Kč)

Náplň práce

• preventivní údržba na výrobních strojích
• pneumatické, hydraulické a mechanické opravy strojů
•řešit poruchy ve výrobě a jejich příčiny
•návrhy na optimalizaci a zlepšování stavu strojů
•pracovat ve 2 směnném provozu

Požadujeme

•SŠ nebo vyučen v technickém oboru
•orientaci v technické dokumentaci
•manuální zručnost
•schopnost týmové spolupráce
•praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme

•zázemí a jistotu mezinárodní společnosti
•zodpovědnou práci a možnost karierního růstu
•osobní ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
•příspěvek na stravování
•5 týdnů dovolené
•příspěvek na penzijní připojištění
•příspěvek na dojíždění

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Filip Rampák
Tel.: +420775787064
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3520148   Datum zveřejnění: 19.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč