Project manager (až 50.000 Kč)!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pracujete v projektovém managementu a komunikujete německy nebo anglicky?

Hledáme odborníka, který bude mít na starosti zavádění nových projektů do výroby – řešíme každého zákazníka individuálně, nejedná se o sériovou výrobu!

Zujala vás tato pozice? Pak reagujete zasláním životopisu.

Náplň práce

  • komunikace s odběrateli a obchodními partnery
  • zavádění nových projektů do výroby
  • cenové kalkulace a vzorování
  • zajišťování odbytu výrobků
  • zpracovávat veškeré dokumenty v systému
  • spolupráce napříč odděleními

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti v oblasti projektů ve výrobní společnosti (strojírenství)
  • němčinu nebo angličtinu na aktivní úrovni
  • výhodou znalost SAP

Nabízíme

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • plně hrazené stravné
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnu dovolené
  • příspěvek na životní pojištění

  • pracoviště: cca 30 minut jižně od Plzně

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Benešová, DiS.
Tel.: +420775787061
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3520412   Datum zveřejnění: 22.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč - 50.000,- Kč