Finanční účetní s angličtinou (až 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žebrák, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zaměstnání v oblasti účetnictví na Berounsku? Ovládáte účetní procesy a domluvíte se anglicky? Rád/a byste se časem posunul/a na vedoucí pozici? Tak využijte tuto jedinečnou příležitost a pošlete nám svůj životopis. Obsazujeme pozici FINANČNÍ ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU (AŽ 35.000 KČ)

Náplň práce

  • Fakturace a přefakturace
  • Podílení se na zpracování účetní závěrky
  • Řízení účtů pohledávek, vystavování upomínek
  • Aktualizace účtů závazků a úhrada faktur
  • Zpracování statistických hlášení a reportů
  • Komunikace napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Komunikativní angličtinu
  • Znalost MS Office a účetních programů

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost reálného profesního růstu v rámci oddělení
  • Notebook a služební telefon i pro soukromé účely
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost občasné práce z domova

  • Místo výkonu práce: Berounsko

Další informace

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

20.11.2018 (zbývají ještě 4 dny)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3520415   Datum zveřejnění: 20.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33.000,- Kč - 35.000,- Kč