Manažer projektů - automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš zájem se rozvíjet v zavedené společnosti? Rád by si využil angličtinu a znalost automotive průmyslu pro tebe není překážkou?

Pošli svůj životopis ještě dnes, rádi bychom tě poznali co nejdřív!

Proč? Protože hledáme šikovného kolegu nebo kolegyňku na pracovní pozici:

MAŽER PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Řízení projektů nových výrob
  • Implementace zákaznických představ o výrobku
  • Nastavení harmonogramu projektu a jeho následné dodržení
  • Interní spolupráce s různými odděleními
  • Sledování finančních nákladů na projektech
  • Sdílení informací a pravidelný reporting nadřízeným

Požadujeme

  • Ukončenou SŠ/VŠ technického směru
  • Prokazatelnou praxi v automotive průmyslu
  • Velmi dobrou angličtinu, kterou budete denně využívat
  • Zkušenosti s náběhem nových výrob
  • Schopnost dobře organizovat čas sobě a ostatním

Nabízíme

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Zajímavý benefitní program

  • Místo výkonu práce: okres Praha - východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Procházka
Tel.: +420739291337
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3523899   Datum zveřejnění: 26.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000,- Kč - 55.000,- Kč