Analytik nákupu s AJ a NJ Praha (50-70.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 70.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.12.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát součástí centrálního nákupu v nadnárodní retailové společnosti? Analýzy všeho druhu v rámci nákupních dat Vám nejsou cizí? Domluvíte se anglicky i německy?

Pak hledáme právě Vás!!

Nadnárodní obchodní společnost hledá posilu do svého nákupního oddělení na pozici:

ANALYTIK NÁKUPU s AJ a NJ Praha (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • controlling dat v oddělení centrálního nákupu
  • provádění analýz jednotlivých skupin zboží, dodavatelů, cen aj.
  • sledování cen konkurence
  • návrhy na změny aktuálně nastavených procesů v nákupu
  • práce v interním systému
  • úzká spolupráce s nákupčími daného oddělení
  • prezentace výsledků nákupnímu oddělení i vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • dlouholetou zkušenost na obdobné pozici v retailové společnosti
  • pokročilou znalost anglického jazyku (komunikace se zahraničím)
  • pokročilou znalost německého jazyku (komunikace se zahraničím)
  • MS Excel na pokročilé úrovni
  • samostatnost, analytické myšlení, komunikativnost, přirozenou autoritu

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • dovolená navíc
  • stravenky
  • bonusy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3524695   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 70.000,- Kč