Vedoucí supply chain s AJ nebo NJ okr. Český Krumlov (30-40.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.12.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s řízením zásob a jejich optimalizací z výrobní společnosti? Domluvíte se anglicky nebo německy s dodavateli? Máte zkušenosti s vedením lidí?

Pak je tato pozice určena pávě Vám!!

Rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

VEDOUCÍ SUPPLY CHAIN s AJ nebo NJ okr. Český Krumlov (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za cca 10-členný tým
  • řešení naskladnění a vyskladnění zboží
  • kontrola příchozího zboží
  • koordinace logistiky
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • objednávka obalových materiálů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • vůdčí schopnosti, proaktivní přístup, organizační dovednosti
  • ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (ranní, odpolední)

Nabízíme

  • možnost dalšího profesního růstu
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • 13. a 14. mzdu
  • nástup možný IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce v okr. Český Krumlov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3527349   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč