Obchodní manažer - export

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte komunikativní němčinu, zkušenosti na pozici Obchodníka a nyní hledáte novou pracovní příležitost? Výborně! Oddělení pro export v zavedené strojírenské společnosti nyní hledá Obchodního manažera, který rozproudí akvizice v zahraničí.

Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes!

OBCHODNÍ MANAŽER - EXPORT

Náplň práce

- vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí (zejména sousední země)
- udržování vztahu se stávajícími klienty
- zpracování nabídek a kalkulací
- reprezentace společnosti
- spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
- pracovní cesty do zahraničí (cca 20%)

Požadujeme

- VŠ vzdělání technického zaměření
- praxe na obchodní pozici
- komunikativní znalost Německého jazyka podmínkou, ostatní jazyky výhodou
- marketingové znalosti a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

- možnost podílet se na velkých projektech
- provize z prodeje
- možnost vzdělávání a rozvíjení vlastní kvalifikace
- týden dovolené nad rámec zákona
- příspěvky na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- přátelské pracovní prostředí
- možnost cestování

- Místo výkonu práce: Šumpersko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.12.2018 (zbývá ještě 15 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3527619   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 50.000,- Kč