Mistr výroby - Olomouc

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 33.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti na pozici Mistra ve výrobní společnosti a nebojíte se vzít do ruky šroubovák nebo svářečku? Chcete pracovat na jednu směnu, ale jste ochoten absolvovat půlroční zaškolení v provoze směnném?
Česká rodinná společnost na Olomoucku hledá Mistra do svých řad. Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes.

MISTR VÝROBY - OLOMOUC

Náplň práce

- řízení a motivace týmu zaměstnanců
- dohled na bezproblémový chod linky
- řešení problémů linky (drobné opravy)
- objednávky materiálu, komunikace s dodavateli

Požadujeme

- SŠ vzdělání technického zaměření
- praxi na pozici Mistra ve výrobní společnosti
- manuální zručnost (opravy, svařování)
- znalost mechaniky a pneumatiky velkou výhodou
- ochotu absolvovat půlroční proces zaškolení v nepřetržitém provoze
- flexibilitu a odpovědnost

Nabízíme

- práci v zavedené české společnosti s tradicí
- výkonnostní bonusy
- příspěvky na stravování
- telefon a notebook i k soukromým účelům
- automobil i k osobnímu účelům (po zaškolení)
- po půlročním zaškolení práce na jednu směnu

- Místo výkonu práce: Olomouc

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.12.2018 (zbývá ještě 14 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3527629   Datum zveřejnění: 30.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 33.000,- Kč