Zástupce výrobního ředitele (Od 55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 55.000,- Kč - 70.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením výroby například v automotive společnosti? Hledáte stabilní zaměstnání, ve kterém využijete své znalosti? Domluvíte se bez obtíží anglicky? Pak hledáme právě vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáta na pozici:

ZÁSTUPCE VÝROBNÍHO ŘEDITELE

Náplň práce

  • koordinace a vedení pracovníků na vyšších pozicích
  • zodpovědnost za kvalitu a dodržení výrobního plánu
  • zajištění správných postupů při reklamacích
  • komunikace se zákazníky a kolegy po celém světě

Požadujeme

  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • zkušenosti ve vedení výroby v automobilovém průmyslu
  • znalost systému SAP výhodou
  • schopnost vést a motivovat pracovníky
  • časovou flexibilitu a analytické myšlení

Nabízíme

  • týden odpočinku navíc
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • vstupenky do divadla za zvýhodněné ceny
  • firemní stravování (výběr z 8 jídel)
  • výhodný telefonní tarif pro Vás a Vaše blízké
  • firemní akce a kariérní růst
  • snadnou dopravní dostupnost

  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3527843   Datum zveřejnění: 9.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   55.000,- Kč - 70.000,- Kč