Asistent/ka obchodního oddělení s aj (od 23.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubický kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte ekonomické nebo technické vzdělání a baví Vás obchod a prodej?
Hledáte práci v mezinárodní, výrobní firmě s celosvětovou působností?
Jste organizačně schopní a práce s daty je pro Vás zábava?
Hledáme Vás!
Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Pardubickém kraji, hledá do svého týmu nové posily na pozici:
ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

  • Zpracování zakázek od klientů v SAPu
  • Zákaznický servis pro klienty
  • Evidence poptávek a nabídek
  • Vypracování cenových nabídek z podkladů kalkulantů
  • Evidence klientů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny – denní kontakt se zákzaníky
  • Dobrou znalost práce na PC – MS Office, SAP
  • Ochotu učit se nové věci, samostatnost, pečlivost
  • Časovou flexibilitu a pro zákaznický přístup

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy a technická školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na ubytování
  • Finanční prémie a bonusy

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3529178   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23.000,- Kč - 28.000,- Kč